234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Duna partján"

716. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

"Duna partján"

rézkarc, papír

430*600 mm

j.j.l.: Szőnyi István és a nyomaton: Szőnyi I.