234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Balatoni halász, 1962

676. Göllner Miklós (Besztercebánya, 1902 - Szentendre, 1977)

Balatoni halász, 1962

akvarell, tempera, karton

420*615 mm

j.j.l.: Göllner 962