234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Baromfiudvar,165(2?)

129. Utrecht, Adriaen van (Antwerpen, 1599 - 1652) -nak tulajdonított

Baromfiudvar,165(2?)

olaj, vászon

120*157 cm

j.b.l. ....töredékes