234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kelet-Nyugat

648. Vaszary János (Kaposvár, 1867 - Budapest, 1939)

Kelet-Nyugat

színes litográfia, papír

275*360 mm

j.j.l.: Vaszary János