234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Az építőmester, 1835

174. Lavos, Josef (Bécs, 1807 - Bécs, 1848)

Az építőmester, 1835

olaj, vászon

83*183 cm

j.j.l. Jos. Lavos 1835