234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Asztali csendélet szoborral

662. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Asztali csendélet szoborral

olaj, vászon

45,5*55 cm

j.b.l.: Körmendy

sérült