234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lány piros barettban

588. Csont Ferenc (Budapest, 1888 - Balatongyörök, 1966)

Lány piros barettban

olaj, karton

48,5*35 cm

j.j.l.: Csont