234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Férfi portré, 1830

226. Schmiedler, Carl Gottlob (Nimptsch, 1772-Breslau, 1838)

Férfi portré, 1830

tempera, csont

85*75 mm

j.j.l.: C. G. Schmiedler 830

sérült