234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nagyvárosi jelenet

688. Jankay (Deutsch) Tibor (Békéscsaba, 1899 - Los Angeles, 1994)

Nagyvárosi jelenet

olaj, vászon

65*81 cm

j.j.l.: Jankay Tibor