234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kalapos férfi, 1984

540. Szentandrássy István (Budapest, 1957 - Budapest, 2020)

Kalapos férfi, 1984

olaj, falemez

80*60 cm

j.k.l.: Szent 1984 Budapest Marco Polo