234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fejkötős hölgy madárkával, 1856

158. De Coen, Leopold (1834 - ?)

Fejkötős hölgy madárkával, 1856

olaj, vászon

91*68 cm

j.j.k.: DeCoen Leopold 1856