234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Önarckép napsütésben

587. Litteczky Endre (Szatmárnémeti, 1880 - Szatmárnémeti, 1953)

Önarckép napsütésben

olaj, vászon

90*64,5 cm

j.j.l.: LE (ligatúrás)