234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Utolsó vigasz, 1937

567. Basilides Sándor (Balassagyarmat, 1901 - Budapest, 1980)

Utolsó vigasz, 1937

olaj, vászon

103*117,5 cm

j.j.l.: Basillides Sándor 1937

Nemzetközi Képzőművészeti Kiállítás a