567. Basilides Sándor (Balassagyarmat, 1901 - Budapest, 1980)
Utolsó vigasz, 1937
olaj, vászon
103*117,5 cm
j.j.l.: Basillides Sándor 1937
Nemzetközi Képzőművészeti Kiállítás a