234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Német városka könyvárussal

335. Péczely Antal (Budapest, 1891- ?, 1944 körül)

Német városka könyvárussal

olaj, vászon

55*62,5 cm

j.b.l.: Péczely A.