234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Farakások a hegyoldalban

684. Németh József (Kaposszerdahely/Szenna, 1928 - Hódmezővásárhely, 1994)

Farakások a hegyoldalban

olaj, farost

63*67 cm

j.j.l.: Németh J.