234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szépítkezés, 1938

626. Rozsda Endre (Mohács, 1913 - Párizs, 1999)

Szépítkezés, 1938

olaj, papír

23*32 cm

j.j.l.: Rozsda 38