234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Tyihvini Istenszülő ikonjának tisztelet, Szviri Szent Alexandrral és Beloozeroi szent Kirillel továbbá négy szent püspökkel - úti ikon

27. Orosz művész, 19. sz. vége

Tyihvini Istenszülő ikonjának tisztelet, Szviri Szent Alexandrral és Beloozeroi szent Kirillel továbbá négy szent püspökkel - úti ikon

bronz

6*5,5 cm