234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Legény palackkal

192. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)

Legény palackkal

olaj, vászon

82,5*60,5 cm

j.j.l.: Szüle