234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ligetes táj, 1882

256. Kelety Gusztáv (Pozsony, 1834 - Budapest, 1902)

Ligetes táj, 1882

olaj, fa

39*60,5 cm

j.j.l.: Keleti 882