234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szadai udvar VÉDETT - NO EXPORT

312. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910)

Szadai udvar VÉDETT - NO EXPORT

olaj, karton

30*42 cm