234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Téli alkony szerelmespárral, 1950

565. Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 - Budapest, 1988)

Téli alkony szerelmespárral, 1950

pasztell, papír

430*320 cm

j.b.l.: Miháltz 1950