234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szarkalábak vázában

473. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Szarkalábak vázában

akvarell, papír

550*450 mm

j.b.l.: Holló L.