234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágoskertben

251. Ujváry Ignác (Pest, 1860 - Kisoroszi, 1927)

Virágoskertben

olaj, vászon

67*36 cm

j.b.l.: Ujváry...9 (töredékes)