234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Október színei"

245. Vári - Vojtovits Zoltán (Nyíregyháza, 1890 - ?)

"Október színei"

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Vári Vojtovits