234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Téli napsütésben

572. Kádár Géza (Máramarossziget, 1878 - Nagybánya, 1952)

Téli napsütésben

pasztell, papír

42*34 cm

j.j.l.: Kádár Géza