234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szekér az Alföldön, 1927

563. Kohán György (Gyulavári, 1910 - Gyula, 1966)

Szekér az Alföldön, 1927

tus, papír

395*365 mm

j.b.l.: Kohán György "Szekér az Alföldön", 1927