234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Mónika", 1968

584. Józsa János (Debrecen, 1936 - Debrecen, 2016)

"Mónika", 1968

olaj, vászon

63*45 cm

j.b.f.: Józsa J. 68