234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csendélet almákkal és fikusszal

442. Tihanyi János Lajos (Pécs, 1892 - Kiskunhalas, 1957)

Csendélet almákkal és fikusszal

olaj, vászon

68*55 cm

j.j.k.: Tihanyi János Lajos