234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Labdarózsák

451. Papp Hermina működött a 20. sz.elején

Labdarózsák

olaj, vászon

50*60 cm

j.n. ho: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület cédula