339. László Fülöp (Pest, 1869 - London, 1937)
Julius Caesar átkel a Rubicon folyón, 1891
olaj, vászon
31,5*39,5 cm
j.b.l.: László F. E. ho: felirat Paris 891 IV.
sérült