234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Legelésző birkanyáj, 1930

419. Bálint Árpád (Tatatóváros, 1870 - ?)

Legelésző birkanyáj, 1930

olaj, karton

22*28 cm

j.b.l.: Bálint Árpád 1930