234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Allegórikus alak

357. Seifert, Victor Heinrich (Döbling, 1870 - Berlin, 1953)

Allegórikus alak

bronz

m: 90 cm

j.j.l.: v. Seifert