234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Capri", 1934

614. Pirk János (Galánta, 1903 - Szentendre, 1989)

"Capri", 1934

akvarell, gouache, papír

420*570 mm

j.b.l.: Pirk János Capri 1934