234. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágot ültető gyerekek, 1940

412. Áldor János László (Nagyigmánd, 1895 - 1944)

Virágot ültető gyerekek, 1940

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Áldor J. L. 940