282. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > 'Nádas'

1647.

'Nádas'

olaj, karton

60*80 cm

j.b.l.: Tóvári Tóth, h.o.: ajánlás