282. Jótékonysági árverés a Regőczi Alapítvány által támogatott Covid-árvák javára > A Szent kereszt

1511. A Szent kereszt

28*21 cm

Lengyelország, bársony alapon arany és ezüst hímzés, aranyozott keretben