281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Fedeles váza

986. Fedeles váza

m: 38 cm

Herend, 19. sz. vége (?), Herend, 19. sz. vége (?), vastag porcelán fényes mázzal, fedelén oroszlánnal, talpán masszába nyomott 'Herend' jelzettel, perem restaurált