986. Fedeles váza
m: 38 cm
Herend, 19. sz. vége (?), Herend, 19. sz. vége (?), vastag porcelán fényes mázzal, fedelén oroszlánnal, talpán masszába nyomott 'Herend' jelzettel, perem restaurált