281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Pohár

878. Pohár

m. 12,5

Itália, 19. sz. első fele, szelénium rubin, festett, aranyozott üveg, 4 medalionban festett gáláns jelenetekkel, kis sérüléssel