281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Gyertyatartó pár

896. Gyertyatartó pár

m: 16,5 cm

Itália, 19. sz. második fele, színtelen, csiszolt üveg, zománcdíszes réz talpon, egyik restaurált