281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Dísztál

952. Dísztál

d: 34,5 cm

Schütz Cilli, 19. sz. vége, festett, aranyozott fajansz, jelzett az alján masszába nyomott 'Schütz Cilli' és 'Huszár Berta 1890' felirattal