281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Teáscsésze és alj

983. Teáscsésze és alj

m: 6 cm, d: 15,5 cm

Seszták János, Kolozsvár, 1880 körül, festett, aranyozott porcelán, magas zománcozással, fecskés-virágos díszítés és Cubach dekor, talpon: 'Seszták János Kolozsvárott' jelzettel, csészén kis hibával, tányéron '1700' benyomott számozással, kissé megkopva