1081. Baba
h: 44 cm
német, Heubach-Köppelsdorf, 1910 körül, porcelán fej, jelzett a fej hátoldalán: Heubach-Köppelsdorf 250.4/o Germany, faragott, festett fa végtagokkal, mozgó szemhéjakkal és valódi hajjal, kis sérüléssel