281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Csésze és alj

935. Csésze és alj

m: 8,5 cm, d: 14,8 cm

Bécs, 1825, festett és aranyozott porcelán, talpakon máz alatti kék jelzettel, 825 benyomott és 137-es tusfestett festőszám, kis restaurálással