281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Kaspó posztamensen

1067. Kaspó posztamensen

m: 84 cm, kaspó d: 39 cm

osztrák, 20. sz. eleje, domborított sárgaréz, címerábrázolásokkal, delfinfejes lábakon, oroszlánfejes karikákkal, sérült