281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Dísztál

948. Dísztál

d: 40 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 1900 körül, festett, aranyozott részben áttört fehércserép, jelezve az alján, masszába nyomott Zsolnay, Pécs, formaszám: 3775