281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Teáscsésze és alj

930. Teáscsésze és alj

m: 7 cm, d: 14,2 cm

Fischer Ignác, Budapest, 19. sz. vége festett, aranyozott porcelán, kínaizáló dekorral, talpakon máz feletti tusfestett 'Fischer I. Budapest' jelzet