281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Asztali lámpa

871. Asztali lámpa

m: 48 cm

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, festett, madár motívumos porcelánfajansz, faragott, aranyozott fa talpazat és szerelékezés, eredeti sárgaréz foglalat porcelán gyűrűvel, egyégős szerelék, talpon gyári öttemplom jelzet, bordó selyem lámpabúra pótolt