281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Csésze és alj

918. Csésze és alj

m: 6 cm, d: 13,5 cm

Bécs, 1803 - 1804, festett porcelán fényes aranyozással, képmezőben gyermek és galamb ábrázolással, leveles díszszalaggal, talpán máz alatti kék, méhkas jelzet, masszába nyomott 803, 6 és 804, 51 számozással, restaurált