281/1. Műtárgyak és szőnyegek > Pipa

1039. Pipa

h: 15 cm

német, 19. sz. vége, faragott tajtékkő szaru szárral, eredeti dobozában'FR. Rosenstiel Berlin u.d. Linden 48' felirattal, sérült